Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Предлози

Go down 
AuthorMessage
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Предлози   Sat Apr 11, 2009 11:52 pm

Па повеќемина знаете за што се работи.Ќе даваме предлози за додавање на нешто,менување и сл.
Па јас би предложил ако може нешто како канцеларија за наставници,ама по можност ако може да не влегуваат ученици.И мислам дека служител не би ни требало бидејќи нема што да се чисти Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Предлози   Sat Apr 11, 2009 11:53 pm

DaviD wrote:
Па повеќемина знаете за што се работи.Ќе даваме предлози за додавање на нешто,менување и сл.
Па јас би предложил ако може нешто како канцеларија за наставници,ама по можност ако може да не влегуваат ученици.И мислам дека служител не би ни требало бидејќи нема што да се чисти Very Happy Very Happy Very Happy
супер идеа ке ја реализираме

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Предлози   Sat Apr 11, 2009 11:55 pm

Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Предлози   Sat Apr 11, 2009 11:59 pm

А може ли да се реализира тоа да не влегуваат учениците во канцеларијата

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Предлози   Sun Apr 12, 2009 12:03 am

moze moze

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Предлози   Sun Apr 12, 2009 4:45 pm

Е малку сум досаден ама ми текнуваат идеи.Во Кул Зона да напраите едно музика и внатре да поставуваме музика.

ne si dosaden bas mi e milo so imame clen kako tebe sto e orginalen

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Предлози   Sun Apr 12, 2009 4:47 pm

DaviD wrote:
Е малку сум досаден ама ми текнуваат идеи.Во Кул Зона да напраите едно музика и внатре да поставуваме музика.
Супер идеи ти текнуваат браво и таа ке ја реализираме

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Предлози   Sun Apr 12, 2009 11:53 pm

Ајде што стана со Музика?

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Предлози   Mon Apr 13, 2009 12:44 am

DaviD wrote:
Ајде што стана со Музика?
Заборавив сеа или утре ја ставам

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Предлози   Mon Apr 13, 2009 11:48 am

sega ke realizirame

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Bube
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 22
Location : На концертот на Teen Angels

PostSubject: Re: Предлози   Thu Apr 23, 2009 11:38 pm

дечки јас би сакала да имаме репутација како на Ангели форумот или пак како на овој http://photoshop-land.forumotion.com/forum.htm

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Предлози   Fri Apr 24, 2009 4:37 pm

pa bi mozelo i toa da se realizira

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Предлози   Sat Apr 25, 2009 10:45 pm

Да ама треба да се постува мнооогу често и да донасаме мноооогу членови
инаку ке го променам постот на бубе зш несмееме да објавуваме други форуми (освен во реклами и по пп )

_________________
Back to top Go down
View user profile
SimonaPosts : 8
Join date : 2009-04-27
Age : 22

PostSubject: Re: Предлози   Mon Apr 27, 2009 12:29 pm

јас имам еден предлог, на новите членови да им стига порака за добредојде?
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Предлози   Tue Apr 28, 2009 11:34 am

ke realizirame Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Предлози   Tue Apr 28, 2009 9:58 pm

Па стига ама на меил.А може и тука,се разбира ако сакаат Админите

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Предлози   Wed Apr 29, 2009 10:06 am

dada moze nez zs do sea ne sme realizirale

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Предлози   

Back to top Go down
 
Предлози
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Форум :: Форум-
Jump to: