Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Во моментов...

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Во моментов...   Sun Apr 12, 2009 6:28 pm

Што правите во моментов?
јас јадам благо,пијам сок,слушам музика и седам на форуми

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Во моментов...   Sun Apr 12, 2009 9:19 pm

Чистев тастатура со четка по ликовно,ама на неа имала црна боја па сега со нова четка одпочеток проаѓам се lol!

_________________
Back to top Go down
View user profile
dusica
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 22

PostSubject: Re: Во моментов...   Sun Apr 12, 2009 9:29 pm

so sreka!

ja jadam pukanki

_________________
Back to top Go down
View user profile
valer4e

avatar

Posts : 65
Join date : 2009-04-10

PostSubject: Re: Во моментов...   Mon Apr 13, 2009 3:43 pm

Jас моментално гледам Ангели седам на форум и пијам сок Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Mon Apr 13, 2009 3:44 pm

valer4e wrote:
Jас моментално гледам Ангели седам на форум и пијам сок Very Happy
и јас исто
добро и јадам благо Very Happy Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Mon Apr 13, 2009 7:57 pm

Пишувам домашно македонски, дремам на скајп,на мсн и на форуми

_________________
Back to top Go down
View user profile
Bube
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 22
Location : На концертот на Teen Angels

PostSubject: Re: Во моментов...   Mon Apr 13, 2009 10:57 pm

Гледам Идол и на форумите

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Tue Apr 14, 2009 12:51 am

се спремам да си легнам

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Во моментов...   Tue Apr 14, 2009 5:26 pm

јадам бурек со сирење

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Tue Apr 14, 2009 7:15 pm

гледам измама седам на скајп, мсн и на форуми

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Во моментов...   Tue Apr 14, 2009 8:13 pm

На фотошоп правам слики од Еуге.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Tue Apr 14, 2009 8:23 pm

правам гиф со лали

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Во моментов...   Wed Apr 15, 2009 2:57 pm

пишам на скајп со маја и дијан4е

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Wed Apr 15, 2009 2:57 pm

Cece wrote:
пишам на скајп со маја и дијан4е
исто само јас не пишам со дијан4е туку пишам со цеце

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Во моментов...   Wed Apr 15, 2009 2:59 pm

хахаха јас сум на офф топик и сеуште пишам со будалките (без навреда)

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Wed Apr 15, 2009 3:00 pm

Cece wrote:
хахаха јас сум на офф топик и сеуште пишам со будалките (без навреда)
ме тоо

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Во моментов...   Thu Apr 16, 2009 8:45 pm

јас на форумот еве овде

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Во моментов...   Thu Apr 16, 2009 8:50 pm

Cece wrote:
јас на форумот еве овде

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Sat Apr 18, 2009 1:11 am

Седам на форуми, на мсн и скајп, слушам музика и чекам да ми почне серијата

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Во моментов...   Sat Apr 18, 2009 1:25 am

Чекам до 2 и пол сат,за да ги глеам Ангели на ОТ во Аргентина

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Sat Apr 18, 2009 2:11 am

DaviD wrote:
Чекам до 2 и пол сат,за да ги глеам Ангели на ОТ во Аргентина
еее јас неможам да гледам ке гледам друга серија во тоа време
иначе сеа се спремам да гледам серија

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Во моментов...   Sat Apr 18, 2009 11:38 am

си пишам со дијан4е

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Sat Apr 18, 2009 11:50 am

си пишам на скајп со будалката Цеце (без навреда)

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Во моментов...   Sat Apr 18, 2009 11:57 am

нема навредаааааа
сега си ставам млеко за тело

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Во моментов...   Sat Apr 18, 2009 12:04 pm

сега мама ме тера да одам во продавница ама не одам зш ако одам ке си купам чоколадо и ке прекинам со моето постење

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Во моментов...   

Back to top Go down
 
Во моментов...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: COOL зона :: Оф топик-
Jump to: