Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Дежурни наставници

Go down 
AuthorMessage
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Дежурни наставници   Mon Apr 13, 2009 4:47 pm

Е вака тука да ги подредиме наставниците како ке дежураат во училиштето оваа недела:
Понеделник - Дијан4е
Вторник - Валер4е
Среда - Душица
Четврток - Емо гирл
Петок - Давид

тоа е само за оваа недела
иначе да кажам безразлика кој наставник директорите (јас и ангела) ке ги посетуваме учениците за да видиме како тече часот
ако не си допага ова можете да кажете да сменам

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Mon Apr 13, 2009 5:09 pm

nene direktorot mora da gi posetuva casovite kako se odvivaat i se razbira nastavnikot mora da obrne vnimanie na direktorot a ne kako sto primetiv jas vlegov na cas a nastavnikot recka ne udri toa ne mi se dopaga

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Mon Apr 13, 2009 5:11 pm

Admin wrote:
nene direktorot mora da gi posetuva casovite kako se odvivaat i se razbira nastavnikot mora da obrne vnimanie na direktorot a ne kako sto primetiv jas vlegov na cas a nastavnikot recka ne udri toa ne mi se dopaga
па тоа го реков јас само реков безразлика кој наставник предава

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Mon Apr 13, 2009 5:11 pm

oki Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Wed Apr 15, 2009 6:09 pm

А што се обврски на дежурниот наставник

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Wed Apr 15, 2009 6:11 pm

DaviD wrote:
А што се обврски на дежурниот наставник
да внимава во училишниот хол што се случува, да дежура во холот секој одмор, кога ке звони звончето да ги опоменува учениците да влезат на час, да внимава што се случува итн.

_________________
Back to top Go down
View user profile
dusica
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 22

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Wed Apr 15, 2009 6:25 pm

ajde site vo ucilnici

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 3:27 pm

еј мозе денес јас да бидам дезурна мислам за у цетврток?
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 3:32 pm

moze ti ke bides Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 5:06 pm

Па нели таа би требало да биде дежурна сега четврток е

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 5:28 pm

ne od drugiot cetvrtok ama ja smeniv vo spisokot

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 9:41 pm

утре нема да дежурате бидејки нема да се оди на училиште а ни во понеделник

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 9:42 pm

da zaradi veligdenskive praznici Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
dusica
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 22

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 9:42 pm

eeeee mene ne mi e gajle ja u sreda sum

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 9:43 pm

Very Happy da ama za tie sto se vo pon i petok

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 16, 2009 9:47 pm

Admin wrote:
Very Happy da ama za tie sto se vo pon i petok
тие ке почекат и така не ми се дежура во понеделник Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Sat Apr 18, 2009 2:46 pm

oki oki Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 30, 2009 2:18 pm

jas sum dezxurna denes!!!!!!!!!!!111
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Дежурни наставници   Thu Apr 30, 2009 7:37 pm

Хах да

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Дежурни наставници   

Back to top Go down
 
Дежурни наставници
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Magic school :: Дежурни-
Jump to: