Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Маркет Веро

Go down 
AuthorMessage
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Маркет Веро   Wed Apr 15, 2009 8:51 pm

Ова е маркетот ВероНашата основна активност и определба е ширење на синџирот супермаркети како места каде потрошувачите ќе најдат сè на едно место, ќе пазарат по најпристапни цени, ќе добијат најквалитетна услуга и секако ќе уживаат во пазарувањето. Добро организираниот асортиман со контрола на квалитетот, беспрекорните услуги, континуирано присуство на промотивни и акциски продажби со намалување на цени се дефинитивно карактеристиките по кои ќе ги препознаете нашите супермаркети.
Бројката на посетеност од повеке од 25.000 потрошувачи дневно го докажува тоа.

Нашите супермаркети нудат асортиман од над 25.000 производи со гарантирано контролиран квалитет. 90% од асортиманот на производи е од домашни добавувачи или производители, а 10% се производи од увоз.

Денес можете да пазарувате, да посетите и да соработувате со 5 супермаркети во Скопје, 2 во Битола и 1 во Тетово.

Вкупната површина на Веро супермаркетите изнесува 20.000 М2 и во маркетите моментално работат 460 вработени.

Покрај нашата јасна определба за дефинирање и задоволување на потребите и желбите на нашите потрошувачи, важни компоненти за нас претставуваат и работењето со нашите вработени и нашето партнерство со останатите компании.
По пат на тренинзи, практични обуки и семинари нашиот персонал континуирано се усовршува, а се со цел на подобрување на квалитетот на услугите во нашите супермаркети.
Идните планови на Веропулос кои се однесуваат на ширење на синџирот и отварање на супермаркети во сите поголеми градови во земјата, гарантираат и отварање на нови работни места.

Докажан факт е дека Веропулос негува професионални и партнерски
релации со сите свои коминтенти. Сите услови за соработка, информации, искуства и новитети кои Веропулос безрезервно ги дели со своите партнери и коминтенти создаваат поволна бизнис клима и отвараат нови предизвици за совладување во малопродажниот бизнис на овие простори.

Повелете!!!
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Маркет Веро   Wed Apr 15, 2009 9:14 pm

на мене:
леб ако може секој ден да ми доставуваш
млеко
кафе
какао
чоколадо милка
чипс голем
соленки
чоколадно млеко
плазма
кубети
сок газиран
2 сока вива
и тоа е се за денес
утре пак

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 1:58 pm
_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 1:59 pm

Се извинувам за пост врз пост ама некои линкови не се отвораат

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 2:12 pm

za mene i ako moze da mi dostavis
леб
млеко
какао
чоколадо милка
чипс голем
соленки
чоколадно млеко
кубети
сок газиран
2 сока вива

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 2:37 pm

[img] [/img]

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 2:47 pm

moze da mi dostavis u vlizider pls

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 3:47 pm

ok
sega

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 4:24 pm


_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 5:08 pm

ova e za mene:
leb
kolaci
koka kola
sveps
cips
sladolet maco
ruska salata spakuvana
bratz kukla
milk sejk
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Маркет Веро   Thu Apr 16, 2009 5:34 pm

uste nesto
2 doritos cips
2 koka kola mala

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Маркет Веро   Sat Apr 18, 2009 4:10 pm
Повели

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Маркет Веро   Fri Apr 24, 2009 10:59 pm

abe so napraiovte so moite rabotiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????????
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Маркет Веро   Mon Apr 27, 2009 10:16 am

milka cokolado belo
milka so lesnici
neskle belo i neskle so meurcinja

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Маркет Веро   Tue Apr 28, 2009 10:08 pm

За мене :

Салама
Кашкавал
3 Аргети паштети
5 Јогурта
5 Еурокрем чоколади
2 Дуо крема
2 Кутии Петит Бисквити
2 Сирупа (сок) од јаболко и лимон
3 кила јаболка
и толку за сега

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Маркет Веро   

Back to top Go down
 
Маркет Веро
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Шопинг :: Маркети-
Jump to: