Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Пижама парти

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Пижама парти   Thu Apr 09, 2009 10:53 pm

тука ке правиме Пижама парти
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 2:07 pm

dobra idea jas sum za pizama parti ama koga????
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 2:11 pm

Па можеме твојот роденден така да го прославиме .

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 2:35 pm

даааааааааааааааааааааааааааааааа бас ке иде суперрррррррррр уууууууууууууууууу леле без вас нема да бев вакве срекна а вцера мојот роденден го славев во вулкан имав зонглери и дека ламбе алабаковски ми е 1 бартуцет и пеесе оооооооооо поубава зурка немало и оваа сеа со ке ми биде
Back to top Go down
View user profile
Bube
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 22
Location : На концертот на Teen Angels

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 3:38 pm

Ламбе Алабаковски-прв братучед е стварно ме насмеа

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 4:10 pm

Bube wrote:
Ламбе Алабаковски-прв братучед е стварно ме насмеа
и мене

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 4:28 pm

е со де????
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 4:33 pm

Оффф Топик

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 4:55 pm

ama nz so im e cudno na ovie deka lembi4ko mi e 1 bratucet
Back to top Go down
View user profile
Bube
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 22
Location : На концертот на Teen Angels

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 5:19 pm

Ламбе да ти е братучед ??? фффф lol! тоа нема шанси .Ајде да не идеме во Офф Топик!!
И да прашам кога ќе имаме пижама парти јас мислам во петок или сабота оти нели празниците велигден Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 5:21 pm

Па добро би било во Петок бидејќи е раб. дена а не се оди во школо

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 5:40 pm

сакате да му казам на ламбе да се зацлени?
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 5:49 pm

emogirl wrote:
сакате да му казам на ламбе да се зацлени?
ај баш да видиме

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Пижама парти   Sun Apr 12, 2009 6:02 pm

леле му звонам на моб не е тука лелеееееее баксуз.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Пижама парти   

Back to top Go down
 
Пижама парти
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Околината на школото :: Журки-
Jump to: