Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Оф топик

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 1:10 am

Admin wrote:
i plus na fakcina sum sea idnava nedela juhuuuu nema u skolo idenje Very Happy

Луге знае ли некој дали идниот Петок ке одиме на училиште?
кај нас некои деца велат дека нема да одиме

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 1:23 am

Не оваа недела ќе нема да одиме понеделник,а следната нема петок.Јас така мислам

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 2:11 am

DaviD wrote:
Не оваа недела ќе нема да одиме понеделник,а следната нема петок.Јас така мислам
ок тнх

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 11:37 am

а зашто нема да одиме следниот петок нашколо да не е некој празник

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 11:51 am

Cece wrote:
а зашто нема да одиме следниот петок нашколо да не е некој празник
кај нас рекоа нема да одиме а зш и јас незнам

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 11:55 am

Па 1 или 2 МАЈ нз кој беше затоа нема да се иде.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 11:56 am

ааааа па нема да се учи мислам ама 2 мај е у сабота сега е по закон да се славе 2 мај не први

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 12:02 pm

по закон први мај се слави не втори бее

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 12:04 pm

аааааааа да беее 1 де ја се збунив

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 12:06 pm

иначе кај за мај?

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 12:19 pm

па во дошница изгледа ама нез

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 2:51 pm

Very Happy abe 1 e den na trudot

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Оф топик   Sat Apr 18, 2009 7:02 pm


_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Оф топик   Sun Apr 19, 2009 10:45 am

lol! lol!

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Оф топик   Sun Apr 19, 2009 5:10 pm

Честит Велигден на сите членови на овој форум.Христос Воскресе!!!

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Оф топик   Sun Apr 19, 2009 6:09 pm

Vistina voskrese!

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Sponsored content
PostSubject: Re: Оф топик   

Back to top Go down
 
Оф топик
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: COOL зона :: Оф топик-
Jump to: