Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Пријави за модератор

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:11 am

тука мозе да се пријавите за модератор

име
презиме
СЕ ПРИЈАВУВАМ!
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:14 am

име:Цеце
СЕ ПРИЈАВУВАМ!

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:15 am

prijavena si sega ke te stavam modelator Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:17 am

ви благодарам мнооогу

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:18 am

само да кажам дека само 4 члена ке бидат модератори а цеце ке биде модератор на категориите:форум,Magic shool и уште едена сеа ке видам која

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:20 am

сорри пост врз пост значи цеце е модератор на категориите:форум, Magic school и излегување во градот

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:20 am

мноооогу ви благодарам и се надевам дека ке бидам редовна

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:21 am

ke bides se razbira Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 12:21 am

Cece wrote:
мноооогу ви благодарам и се надевам дека ке бидам редовна
нп Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
Bube
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 22
Location : На концертот на Teen Angels

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 2:04 pm

име:Љупка
СЕ ПРИЈАВУВАМ!
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 2:17 pm

Пријавена си а после ке ти кажам на кои теми си модераотор
и да напоменам дека доколку не сте активни а сте модератор ке бидете тргнате од модерацијата

_________________
Back to top Go down
View user profile
Bube
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 22
Location : На концертот на Teen Angels

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 2:19 pm

Фала Дијан4е и ќе бидам активна
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Fri Apr 10, 2009 2:21 pm

Bube wrote:
Фала Дијан4е и ќе бидам активна
нп Бубе Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
dusica
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 22

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Sat Apr 11, 2009 11:29 am

ime:dusica
prezime:pavloska
se prijavuvam
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Sat Apr 11, 2009 11:46 am

Пријавена си и биди активна

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Sat Apr 11, 2009 2:03 pm

Име:Давид
Презиме:Јовановиќ
СЕ ПРИЈАВУВАМ

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Sat Apr 11, 2009 8:15 pm

prijaven si Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
dusica
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 22

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Sat Apr 11, 2009 9:13 pm

Dijan4e wrote:
Пријавена си и биди активна
ke bidam Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile
Cece
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Sat Apr 11, 2009 10:16 pm

dusica wrote:
Dijan4e wrote:
Пријавена си и биди активна
ke bidam Very Happy Very Happy Very Happy

СЕ НАДЕВАМЕ

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Пријави за модератор   Sat Apr 11, 2009 10:41 pm

Имаме модератори и темата оди под клуч

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Пријави за модератор   

Back to top Go down
 
Пријави за модератор
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Форум :: Форум-
Jump to: