Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Прашања

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Прашања   Thu Apr 09, 2009 9:57 pm

Тука се што не ви е јасно прашајте
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Прашања   Sat Apr 11, 2009 10:27 pm

Па мислам дека ме поставија за мод,ама нема обележено каде сум мод.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Прашања   Sat Apr 11, 2009 10:32 pm

DaviD wrote:
Па мислам дека ме поставија за мод,ама нема обележено каде сум мод.
немав време ама сеа ке определам на кои теми си модератор и ти и другите

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Прашања   Sun Apr 12, 2009 12:00 am

Луѓе ќе ми објасни ли некој како да сменам име на некоја тема?

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Прашања   Sun Apr 12, 2009 12:09 am

DaviD wrote:
Луѓе ќе ми објасни ли некој како да сменам име на некоја тема?
одиш на едит ама можеш да менуваш само на твоите теми а на другите не

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Прашања   Sun Apr 12, 2009 12:11 am

Знам,а да ми објасниш поточнои каде е тоа едти?

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Прашања   Sun Apr 12, 2009 12:18 am

еве го сликав ако пак не го најдеш кажи ми ке ти сликам целосно па ке ти заокружам

веднаш до твојот пост е тоа

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Прашања   Sun Apr 12, 2009 12:21 am

Не прашував за тоа ама нема везе се снајдов

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Прашања   Thu Apr 16, 2009 3:08 pm

ama pak treba da stismes edit za da se smeni imeto

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Прашања   Fri Apr 17, 2009 3:13 pm

Да прашам ќе има ли Глобал модератори?

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Прашања   Fri Apr 17, 2009 3:53 pm

pa mislam da treba i so dijan4e da zboram i keti kazam Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Прашања   Fri Apr 17, 2009 6:26 pm

Ок

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Прашања   

Back to top Go down
 
Прашања
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Форум :: Форум-
Jump to: