Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Тинекс

Go down 
AuthorMessage
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Тинекс   Sat Apr 11, 2009 5:35 pm

Добредојдовте во насата продавница Тинекс и има едно известуванје јас како газдарица на оваа продавница се бара 5 продавацки и еден газда.ако сакате да се пријавите написете тука плата 2.000 :cheers: :cheers:
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Тинекс   Sat Apr 11, 2009 11:14 pm

za mene
kecap
majonez\
sirenje
kaskaval
slama
argeta pasteta 5
sea za sea toa

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Bube
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 22
Location : На концертот на Teen Angels

PostSubject: Re: Тинекс   Sat Apr 11, 2009 11:28 pm

ЗА МЕНЕ
кашкавал
салама
јогурт
кечап
мајонез
сирење
паштета
супа
зденка

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Тинекс   Sun Apr 12, 2009 11:42 am

emogirl wrote:
Добредојдовте во насата продавница Тинекс и има едно известуванје јас како газдарица на оваа продавница се бара 5 продавацки и еден газда.ако сакате да се пријавите написете тука плата 2.000 :cheers: :cheers:
go procitavte vie ova?
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Тинекс   Sun Apr 12, 2009 1:06 pm

emogirl wrote:
emogirl wrote:
Добредојдовте во насата продавница Тинекс и има едно известуванје јас како газдарица на оваа продавница се бара 5 продавацки и еден газда.ако сакате да се пријавите написете тука плата 2.000 :cheers: :cheers:
go procitavte vie ova?
епа додека не најдеш продавачки и газда ти работи

_________________
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Тинекс   Sun Apr 12, 2009 2:02 pm

e dobro de ama markrtot use ne e opremaen bas
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Тинекс   Sun Apr 12, 2009 6:07 pm

epa aj koga ke bide opremen dostavi ni Very Happy

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Jovana

avatar

Posts : 29
Join date : 2009-04-14

PostSubject: Re: Тинекс   Fri Apr 17, 2009 4:37 pm

Admin wrote:
za mene
kecap
majonez\
sirenje
kaskaval
slama
argeta pasteta 5
sea za sea toaEve za Admin
Back to top Go down
View user profile
Jovana

avatar

Posts : 29
Join date : 2009-04-14

PostSubject: Re: Тинекс   Fri Apr 17, 2009 4:43 pm

Za Bube:

кашкавал
салама
јогурт
кечап
мајонез
сирење
паштета
супа
зденка


Bube nema zdenka sorry.

I sory za post vrz post
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Тинекс   Fri Apr 17, 2009 5:46 pm

za mene argeta pasteta i jogurt

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Тинекс   Fri Apr 17, 2009 9:05 pm

За мене :

Салама
Кашкавал
3 Аргети паштети
5 Јогурта
5 Еурокрем чоколади
2 Дуо крема
2 Кутии Петит Бисквити
2 Сирупа (сок) од јаболко и лимон
3 кила јаболка
и толку за сега

_________________
Back to top Go down
View user profile
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Тинекс   Fri Apr 17, 2009 9:49 pm

за мене:
млеко
боја за вапсување јајца
40 јајца
стек
една кокошка
кока кола еден пакет
вива сок еден пакет
вода негазирана еден пакет
чај од јагода
чај од праска
тоа ке биде се што ми е потребно за велигденските празници а ако ми треба уште нешто ке дојдам пак

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Тинекс   Sat Apr 18, 2009 2:49 pm

za mene se izsto kako dijan4e

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Dijan4e
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

PostSubject: Re: Тинекс   Sat Apr 18, 2009 6:59 pm

само да побрзаат со доставката бидејки ке го поминеме велигден без вапцани јајца

_________________
Back to top Go down
View user profile
DaviD
Moderator
Moderator
avatar

Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 22
Location : Предавам Во Магична Школа

PostSubject: Re: Тинекс   Sat Apr 18, 2009 8:11 pm

hahaha

_________________
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin
avatar

Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 25
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

PostSubject: Re: Тинекс   Sun Apr 19, 2009 10:44 am

e da sto vikas dijan4e lol!

_________________
Back to top Go down
View user profile http://magicschool.forumandco.com
Jovana

avatar

Posts : 29
Join date : 2009-04-14

PostSubject: Re: Тинекс   Mon Apr 20, 2009 11:28 pm

Ova e za Admin
Back to top Go down
View user profile
emi attias y tea (emogirl

avatar

Posts : 203
Join date : 2009-04-11

PostSubject: Re: Тинекс   Fri Apr 24, 2009 7:33 pm

jovana ti si prodavacka?odnosno se prijavi?
Back to top Go down
View user profile
Jovana

avatar

Posts : 29
Join date : 2009-04-14

PostSubject: Re: Тинекс   Tue Jun 23, 2009 6:47 pm

Za Admin
Back to top Go down
View user profile
Jovana

avatar

Posts : 29
Join date : 2009-04-14

PostSubject: Re: Тинекс   Tue Jun 23, 2009 6:49 pm

emi attias y tea (emogirl wrote:
jovana ti si prodavacka?odnosno se prijavi?

Ne jas go prasav Nese neznam dali bese Nese ili Dijan4e i mi rekoa deka mozam da bidam. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Тинекс   

Back to top Go down
 
Тинекс
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Шопинг :: Маркети-
Jump to: